واردات خودرو مژه

کنار مژه ها , غدد چربی جای‌دارد که با ترشحات خود مانع از کم آب شدن چشم می‌شوند و هنگامی که که‌این ترشحات , غیر طبیعی گردند و یا این که ریشه مژه ملتهب شود , واردات خودرو مژه به‌وجود می آید . واردات خودرو مژه به صورت معمول پلک زیر را گرفتار می نماید , در زمان ۴ یا ۵ روز نوک آن متراکم خیس میگردد و بعد از آن رمز باز می کند .

علامتها واردات خودرو مژه
ورم حاشیه پلک , درد و قرمزی آن از نشانه ها واردات خودرو مژه است . این نشانه ها به دوران تعدادی روز شدید شده و به تدریج فروکش می نماید و گه گاه در شرایطی که معالجه لازم انجام نشود , تبدیل به شالازیون شده و شاید به جراحی و تخلیه نیاز پیدا نماید . واردات خودرو مژه احتمالا در موضوع التهاب حاشیه پلک یا بلفاریت ساخت شود . کسانی که مستعد آکنه ( جوش ) میباشند , بیشتر در معرض زدن واردات خودرو مژه قرار دارا‌هستند . گهگاه کناره پلک هم التهاب پیدا می کند . واردات خودرو مژه خیلی عفونی نمیباشد .

درمان واردات خودرو مژه ها
عمده واردات خودرو مژه ها ظرف تعدادی روز کم کم بهبود می یابند و خلل خاصی ساخت نمی کنند . در تعدادی روز اول , استفاده از کمپرس گرم سبب ساز تسکین درد میگردد و ممکن است به سرباز کردن واردات خودرو مژه ها و تخلیه ترشحات چرکی کمک کند . برای این خواسته یک حوله منزه را با آب جوشیده گرم مرطوب کنید و برای مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه روی چشم دچار قرار دهید . ماساژ ملایم هم به تسکین درد و تخلیه ترشحات کمک می نماید . ماساژ کمپرس گرم را می توانایی روزی ۴ - ۳ بارانجام داد تا ترشحات تخلیه شود و واردات خودرو مژه بهبود پیدا نماید . هیچ زمان عملکرد نکنید واردات خودرو مژه ها را بترکانید یا به زور تخلیه فرمائید , این کار قادر است سبب ساز توسعه عفونت به بافت های مجاور و یا این که حتی ورود عفونت به مغز شود .

در‌صورتی‌که بعداز تعدادی روز واردات خودرو مژه ها بهبود پیدا نکرد حتماً به دیده دکتر معالج رجوع کنید که در صورت لزوم با تجویز دارو یا یک جراحی کوچک خلل حل شود . جراحی با بی حسی موضعی با بهره از قطره بی حس کننده انجام میگردد و واردات خودرو مژه از سوی پشت پلک تخلیه میشود . در واردات خودرو مژه های بی آلایش استفاده از قطره های آنتی بیوتیک یا این که آنتی بیوتیک خوراکی تاثیر چندانی ندارد . البته در خردسال ها نادر سن یا افرادی که واردات خودرو مژه های شدیداً ملتهب دارند ممکن است لازم باشد با حیث دیده دکتر معالج آنتی بیوتیک موضعی یا این که خوراکی برای توقف از گسترش عفونت به سایر پلک و قسمت های مجاور استعمال شود &# واردات خودرو شخصی ;Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *