واردات خودرو فلفل پاپریکا بلند

کاربرد حساس فلفل های پاپریکا خشک کردن و بعد از آن پودر کردن آنها هست . فلفل پاپریکا بلند نوعی فلفل خیلی معطر کشیده تر از پاپربکا کوتاه بوده و بدنه صاف , قرمز رنگ با رشدی سریع و خیلی پرمحصول می‌باشد . عصر وصال خیلی یک دست و به رنگ قرمز درمی اید , دارای دیواره ای نازک و در کل کاربرد این محصول برای کم آب کردن می‌باشد . دارای دانه های درشت البته قلیل در درون خویش میباشد . این فلفل دارای عطر و طعم بی سابقه , تندی ملایم و شیرینی به محرمانه بوده که سبب محبوبیت آن شده‌است . نخستین بار در کشور مجارستان بوسیله ترکان عثمانی کشت شد و بیشترین تراز کشت هم دراین مملکت دارااست . بیشترین کاربردهای این گونه فلفل , پودر کردن برای استفاده در خوراک , و یا ادغام کردن پودر آن با اشکال دیگر فلفل نظیر چیلی می‌باشد که مقداری آن را تند تر می کند .فلفل پاپریکا بلند
فلفل پاپریکا بلندآب و هوا

فلفل ها نظیر گوجه فرنگی و بانجان یک سبزی فصل گرم می باشند و بسیار به سوز و سرما کلیدی میباشند , کلیه نیاز ها و احتایاجات آنان مانند گوجه خارجی و بادنجان هست ولی کم آبی را بهتر تحمل می نمایند که منجر به تند شدن برخ ارقام آنان میشود .

خاک

فلف ها , در زمین های سبک و کار کشته و آفتاب گیر باpH بین 6/5 تا 7/5 است . محصول عالی میدهد . همینطور در خانه یا این که باغچه می توانید از خاکهای منحصر کاشت بذر یا این که خاکهای هلندی یا این که بنفشه آفریقایی منفعت نمایید .

فروغ و واردات خودرو با کارت ایثارگری کافی و آفتاب بدون واسطه برای رویش فلفل زیاد موثر است و کمبود نوروروشنایی موجب پژمردگی گیاه می گردد .

میزان آبیاری

صرف حیث از این‌که در باغچه یا این که در واردات خودرو دان فلفل را میکارید , مدام خاک آن را بایستی مرطوب نگهدارید . به ویژه زمانی که گیاه در حال پرورش است بایستی همیشه خاک آن خیس باشد . اما بایستی واردات خودرو دان و یا خاک باغچه شما زهکشی قابل قبولی داشته باشد زیرا که آبیاری فراوان هم موجب گندیدن گیاه میگردد .

برای شکوفه دادن گیاه آن را با کودهای مایع حاوی پتاس بالا تغذیه نمائید .کاشت

بذر فلفل نخست در خزانه کشت میشود . عمق کاشت بذرها باید حدود نیم سانتی متر درنظر گرفته شود . خاک مطلوب جهت جوانه زنی باید سبک باشد تا زهکشی به خیر صورت پذیرد . دمای مطلوب 27 تا 32 جايگاه سانتی گراد می‌باشد که در این دما جوانه زنی در 7 تا 8 روز رخداد می افتد . در دماهای ذیل درصد جوانه زنی کاهش می‌یابد .وقتی که آب و هوا اثبات و خطر کولاک و یخ بندان گذرانده شد , که درین عصر نشا ها 7 تا 8 هفته پرورش کردند و 12 تا 18 سانتی متر طول داشته باشند , فلفل ها را می قدرت در زمین دارای اهمیت کشت نمود .


برای کشت فلفل در سطح وسیع آغاز بذر را در بسترهای کشت منحصربه‌فرد کاشته و به اصطلاح بانک می کنند و بعداز پرورش آن , نشای حاصله را به محل متبوع منتقل می نمایند .

کاشت در سینی نشا
کاشت در سینی نشا

درمرحله دوم انتقال به زمین با اهمیت
درمرحله دوم انتقال به زمین با اهمیتبرای کشت خانگی می اقتدار بذر فلفل را مستقیما در واردات خودرو دان کوچکی نشا کرد و پس از چندین برگی شدن به خاک باغچه منتقل کرد و یا این‌که مستقیما بذور را در واردات خودرو دان محتوي كود پوسيده وخاك برگ كاشته و واردات خودرو دان را در محيط گرم منزل قرار بخشید . بعداز اینکه به طول 12 سانتی متری رسید می توان واردات خودرو دان آن را ردوبدل کرد و یا این که مستقیما به فضای بیرون منتقل نمود .

با این‌که گیاه فلفل گرما و فصل گرم را دوست دارااست باید اعتنا داشت که دمای بیش از 28 مرتبه سانتی گراد موجب پژمردگی و عدم واردات خودرو دهی آن میگردد .

دانه فلفل برای رشد و به 8 - 10 هفته فرصت نیاز دارد .

فلفل ها را می قدرت با مسافت حداقلی 30 سانتی متری از یکدیگر کاشت .بذر فلفل
بذر فلفلداشت

زمان پرورش از هنگام باروری تا برداشت محصول 60 تا 120 روز به ارتفاع می انجامد . از آنجاییکه فلفل ساقه ای نرم و شکننده دارااست پس از رشد می توان کنار آن از یک تکه چوب بعنوان سرپرست منفعت نمود .

در عصر اي كه گياه واردات خودرو مي دهد ترجيح داده مي شود كه برگهاي آنرا با غبار پاش مرطوب نمود تا وضعیت تشكيل ميوه ایجاد شود . در اين مرحله هر دوهفته يكبار بجاي آبياري باكود مايع واردات خودرو دان را تقويت فرمایید .برداشت

حالت کاشت و برداشت تقریبا برای تمام ارقام فلفل یکسان است ولی بسته به رقم آن دوره رشدی آنان متفاوت است . رقم این

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *